Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Oľga a pedofili (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

Vynikajuci postreh

K+
 

vravi sa tomu aj

vrazit noz do chrbta. Jemnejšie - priložiť si polienko.
 
Hodnoť

 

A vieme my, či minister s Oľgou len nehrajú divadlo za prvé preto, aby ukázal aká je tu demokratická a morálna vláda a za druhé preto, aby urobil Oľge PR?
 

ty si

mykas?
 

 

Svetlo a aké drzé.:-) Ty to vieš? Vy, oni, ony to vedia? Že sa k tomu vyjadrujú? Však je to blbosť, nikto nikdy a nikde ju za to nepotrestá ...
 

kazdy jeden,

kto ma svoje ja som, ma zaroven svoj vecny zivot. a je za neho zodpovedny, je zodpovedny za kazdu svoju volbu. pokial sa niekomu podari oklamat a obist trest za zle skutky na tejto urovni, dostane sa mu vyrovnania po odchode z tohoto sveta. tym nechcem povedat ze suhlasim s tvojim vyjadrenim o blbosti a o potrestani pani. naopak myslim si ze jedna korektne a spravne v ramci svojej ulohy.
 
Hodnoť

 

Pokiaľ viem, tak vašečka je jedným z mnohých, ktorý sa v poslednom období na túto pani sťažovali. Diskusné bonmoty sú len tou šľahačkou na torte. Ja nepovažujem za normálne, aby sa štátny úradník verejne vysmieval ľuďom, z ktorého daní je platený. Táto pani má pomerne vysoký plat aj kvôli tomu, že ako štátny zamestnanec nemá tie isté privilégiá verejne vyjadrovať názory ako internetoví nímandi, ktorí nepracujú pre štát ako štátni zamestnanci. Porušenie etického kódexu štátneho zamestnanca je ten najmenší problém, ktorý má táto pani. Oveľa horšie (a drahšie!) by mohli byť súdne a mimosúdne ťahanice s tými, ktorí sa jej mimopracovnými výrokmi na internete môžu cítiť poškodení (pani Kuby) alebo porušenie zákona ohľadom pozastavenia živnosti. Myslím si, že vďaka rôznym škandálikom je pre Richtera táto pani problém a ako "správny" šéf sa ho bude snažiť zbaviť. Pietruchová má tiež možnosť dobrovoľne odísť z ministerstva. Je to o tom, ako dostať túto pani z ministerstva, a nie o tom, čo vypisuje voľnom čase (aspoň dúfam, že nie v pracovnom) na internete.
 

Nuž,

článok je podľa mňa podaná ruka, nie hodená rukavica a za to autorovi k+.
Btw... aj poslanci, teda i p.Vašečka, sú platení z našich daní.. alebo sa mýlim?
 

 

Vašečcka je poslanec a je platený za to, aby svoje názory a názory jeho elektorátu prezentoval a presadzoval. Pietruchová je štátny zamestnanec, ktorý je platený práve naopak za to, aby robil svoju robotu v prospech všetkých občanov a svoje názory si pokiaľ možno nechával pre seba.
 
Hodnoť

Veru tak,

namiesto diskusií treba cez pracovnú dobu na ministerskom aute chodiť vybavovať krstiny vnúčaťu s modrou pilulkou a prezervatívom vo vrecku:) V druhom vrecku mať peniaze na kočík. To je to správne a nie chodiť kade-tade diskutovať:))
 
Hodnoť

lenže OP nie je balkonový krokodíl

ona riadi štátny orgán, ktorý je poverený týmto (cituje z o stránky):

"Rovnosť príležitostí (bude) podporovať potieranie diskriminácie na základe pohlavia, rasy, etnického pôvodu, náboženského vyznania, viery, zdravotného postihnutia, veku, či sexuálnej orientácie."

Určite má OP právo na slobodu prejavu ... len neviem, či tú "rovnosť" môže dôveryhodne zabezpečovať úradník, ktorý má sám predsudky a je zaujatý voči niektorým skupinám, ktoré má chrániť. Hovorí sa tomu aj konflikt záujmov.
 

píšeš

"Oľga oplácala bodyček bodyčkom, nefaulovala, tak prečo Richter píska?"

Ak na pražskom Pride sa oficiálne zúčastnili zástupci ČEPEKu - čskej pedofilnej komunity - preto otázka na to, či sa zúčastnia pedofili aj na bratislavskom - nebola bodyčekom. Alebo sama OP pokladá účasť pedofilov na Pride za nejakú dehonestáciu? Ak ano - bol by to bodyček.

Na jednej strane sama píše, že treba rozlišovať medzi pedofíliou a sexuálnym zneužívaním detí a nestrašiť pedofilmi .... http://pietruchova.blog.sme.sk... .... na druhej strane sama použijie pedofilov na ironizovanie pochodu v KE.
 

pekne si to nazvala

ironizovanie. suhlasim.ale myslim ze je neprimerane tvrde organizovane sa pokusat cloveka odvolat z pracovnej pozicie za ironizovanie. a este naviac preto , ze ti co toto organizuju sa hlasia k Bohu, ktory nam hovori o milovani blizneho svojho. som toho nazoru ze primerana reakcia z vasej strany by bolo napomenutie ci vytknutie nevhodnej reakcie.
 

lux

ja neorganizujem odvolanie Oľgy z funkcie ... píšem názor
 

Lol

Toto pise zaujata nyra co zasadne vzdy hani Len jednu stranu
 
Hodnoť

Olinka

Stale zabuda, ze na 70 percent jej platu sa jej skladaju prave ti z Kosic, o ktorych sa tak chrapunsky vyjadrila...

Preto na svojom mieste nema co robit.
 

 

ale co? to mas odkial tuto statistiku?
 
Hodnoť

píšeš, že ...

„Keď sa váš zamestnanec pri výkone svojej funkcie dopustí prehrešku, trestajte ho v súlade s príslušnými ustanoveniami. Keď sa dopustí prehrešku tu v diskusii, klikneme mu na zápornú karmu ...“ skutočnosť je však taká, že štátny úradník sa nesmie „prehrešiť“ nielen „pri výkone svojej funkcie“, ale ani „mimo výkonu svojej funkcie“ ...

http://www.minv.sk/?eticky-kod...

Článok II., Všeobecné zásady, bod 2 ... :

„Štátny zamestnanec plní úlohy vyplývajúce z jeho služobného postavenia osobne, zodpovedne, včas a riadne. Je povinný zdržať sa pri výkone týchto povinností, ale aj mimo priameho výkonu služobných povinností, akéhokoľvek správania, ktoré by mohlo narušiť vážnosť štátnej služby ... „

z toho je zrejmé, že ministrovi vlastne radíš, aby nedbal na dodržiavanie Etického kódexu štátneho zamestnanca ...

no a nemenej závažné je aj porušenie, či skôr dlhodobé porušovanie čl. 3 Konflikt záujmov, bod 4 ...: „Štátny zamestnanec sa vyhýba činnosti, ktorá by poškodzovala dôveru verejnosti a jeho služobného úradu v jeho schopnosť plniť služobné úlohy nestranne (!) ...“ podrobnejšie vysvetlenie podala nyrra 27.11.2013 o 21:08 ...

keby niekto takýmito flagrantnými spôsobmi porušil etický kódex u súkromného zamestnávateľa, tak letí na hodinu a určite by nedostal možnosť porušovať ho tak dlhodobo, ako to robí OP vo funkcii riaditeľky Odboru rodovej rovnosti a rovnosti príležitostí na Ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny SR ...
 

ten úrad

má v popise práce "nediskrimináciu" a všetko, čo k nej vedie - teda aj elimináciu predsudkov ..... a to vo vzťahu ku všetkým skupinám spomínaným v popise misie úradu: aj náboženským ...

Mňa by zaujímalo, ako by reagovala OP, keby na čelo tohoto úradu postavili niekoho, kto by bol známy nepriateľským postojom a písal o feministkách a rodovej rovnosti tak ako OP o náboženstve a RKC. Hoci len na svojom blogu.

O tom, že existuje záväzný etický kodex ani nehovoriac.
 

spravas sa odporne,

toto nema nic spolocne s nastavenim druheho lica.
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie


 1. Jozef Kmeto: Obezita mi vzala všetko 3 006
 2. Maroš Chmúrny: Spoločná zodpovednosť a R. Fico žije v strachu 1 930
 3. Peter Remeselník: Prečo polícia odmietla potrestať páchateľa, ktorý narazil autom do ľudí a ušiel ? 1 466
 4. Robert Fico: R. FICO: Kliment s Hrubalom pustili mafiána Kudličku z väzby, Kováčik za to sedí vo väzbe. 475
 5. Martin Greguš: Jozef Kmeťo zomrel v sanitke. Jeho posledná výzva "neveriacim" 335
 6. Janka Cigániková: Plošné testovanie bolo úspešné. Lockdown nie je riešenie. Vakcína bude najskôr o rok. 221
 7. Ján Šeďo: "Pán Fico povedal že máme prísť, tak sme prišli". 159
 8. Peter Kollega: Robert Fico ako verejný obhajca zločinca Dušana K. 156
 9. Dušan Koniar: Tie velebené predavačky z prvej línie posiela Ústredný krízový štáb rovno do karantény 154
 10. Jozef Sitko: Pani prezidentka, štátu škodia médiá v službách oligarchie... Nie premiér! 148

Rebríčky článkov


 1. Gabo Németh: Láska ako v ohni med
 2. Jozef Legény: Ľudia 65+ sa nepočítajú do štatistiky účasti. Teda ani do štatistiky pokút, pán Matovič?
 3. Dušan Seberíni: Čosi tu neštimuje
 4. Miriam Studeničová: Kráľovná podsvetia a Kráľ času! Fantastické nepoznané skutočnosti!
 5. Štefan Vidlár: O prokurvátoroch
 6. Andy Morávek: Ako som do CORWIN SK a.s. priniesol hotovosť na kúpu bytu… a oni ma otočili vo dverách
 7. František Cudziš: Ad.: V. Tepličková – stačí, keď sa poskladáme...
 8. Ivan Čarnogurský: PREČO NEKRITIZUJEM TÚTO VLÁDU
 9. Michal Karvay: Hostina
 10. Marcel Burkert: Neokukané zákutia a krásy Bratislavy II. Z rokov 2011 - 2019


Už ste čítali?