Soči - fiasko tisícročia

Autor: Peto Spaleny | 7.2.2014 o 21:30 | Karma článku: 7,09 | Prečítané:  692x

  Náš tím sa rozhodol preskúmať podmienky v dejisku zimnej olympiády - ruskom Soči. Čakali sme otras, neschopných organizátorov, nedemokraticky zmýšľajúcich mužíkov a najmä cára liliPutina. No to čo sme zažili predčilo aj naše najmokrejšie sny.  

 

V Soči napríklad vôbec nemajú sneh. No dobre, tak majú, ale väčšinou vlaňajší. To by sa na demokratickom západe nemohlo stať. Ani na letnej olympiáde.

Keď sa dobre prizriete, určite si všimnete, že červená na vlajke Trinidadu a Tobaga je príliš svetlá, zatiaľ čo čierna je až príliš tmavá. Amatéri ruskí, nič nedokážu poriadne.

Hry v Soči chráni rekordný počet ruských policajtov a vojakov. Totalitný, policajný štát.

Hry v Soči chránia i udatní americkí vojaci a agenti. Vskutku ušľachtilý počin, vyslať svojich ľudí do takej diaľky, by navzdory nebezpečenstvu udatne bránili omladinu svojej demokratickej vlasti.

Nášmu tímu sa podarilo získať svedectvo niekoľkých krásnych ľudí, ktorých základné ľudské právo na propagáciu homosexuality medzi mládežou bolo hanebne pošliapané. Pýtame sa, čo bude nasledovať ďalej? Diskriminačný zákaz vstupu do ženských šatní ženám, ktoré sa narodili v mužskom tele (ŽKSNVMT)?

Počas Hier sa odpálila čierna vdova a zabila niekoľko ľudí. Ruskí babráci, nie sú schopní postarať sa o elementárnu bezpečnosť. /Počas Hier ruské tajné služby prekazili všetky útoky atentátnikov, hrubo tak porušujúc ich základné ľudské právo na prejavenie svojho demokratického názoru. Nehodiace sa škrtnúť.

Hry v Soči otvoril svojim príhovorom prezident Putin. Strašne si tým pomasíroval ego. Hry tým pádom zneužil na propagáciu vlastnej osoby. Takéto čosi je v demokratickom svete neprípustné a neslýchané.

Počas Hier v Soči bol puk málo čierny, sneh málo biely a ľad málo ľadový. Jednoducho fiasko. Rovnako ako tento článok. Radšej ho vôbec nečítajte, na Petru či Mirka sa nechytá ani náznakom.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Neumytý, neoholený, hladný. Po troch dňoch na fronte chce OLIVER VALENTOVIČ len teplú sprchu, pivo a pizzu. Pomáha pri irackom Mosule.

KOMENTÁRE

Koaličný Kotleba? Smer sa už vôbec nehanbí

Snaha kontrolovať moc je natoľko prioritná, že všetko ostatné ide bokom.

DOMOV

Najviac mladých Slovákov podporuje podľa štúdie extrémistov

S nenávisťou na webe sa stretáva 84 percent.


Už ste čítali?